منو
جست و جو
۰
سبد خرید
پروفایل
فروشگاه اینترنتی همراه تحلیل پایتخت فروش اقساطی موبایلتماس باما

اطلاعات نشانی و تماس

تهران
تهران خیابان ولیعصر توانیر نبش خیابان شمس برج افق طبقه ی ۴
کد پستی : ۱۵۱۶۷۴۵۴۰۵
شماره تلفن مرکزی : ۰۲۱۹۱۳۰۱۷۷۷

فرم تماس باما

mail
با تشکر از شما . لطفا برای ثبت انتقاد ، پیشنهاد و هرگونه سوالی با ما در ارتباط باشید . نظرات ارزنده شما می تواند ما را در بهبود و پیشرفت خدمات رسانی هدایت نماید.

روزهای کاری شرکت :

از روز شنبه الی چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح الی ۱۸ بعدازظهرو روز پنجشنبه ساعت ۱۰ صبح الی ۱۴ بعدازظهر( به جز ایام تعطیل رسمی )

ارسال پیامک معتبر همراه تحلیل پایتخت

توجه داشته باشید که ۹۰۰۰۱۴۲۹ تنها شماره‌ ای هست که فروشگاه اینترنتی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.نابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی همراه تحلیل پایتخت ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام این وب سایت است. در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@tahlilmobile.com اطلاع دهید.قابل ذکر است که این شماره‌ تنها سامانه ارسال پیامک هستند و وضعیت پردازش سفارشات مشتریان، رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه فروشگاه اینترنتی همراه تحلیل پایتخت را به اطلاع کاربران می‌رسانند. لطفاً توجه داشته باشید که امکان دریافت و رسیدگی به پیام‌های شما از طریق این شماره‌ها وجود ندارد.با تشکر از همراهی شما

در راستای قوانین مالیاتی کشور ، در زمان خرید ، خریدار موظف به احزار هویت خود برای فروشنده می باشد . لطفا با همکاران ما در زمان تحویل کالا ، همکاری های لازم را داشته باشید .توجه داشته باشید که هرگونه خرید بدون مدارک لازم ، به منزله عودت کالا تلقی می شود.
whatsApp